Kontakt

DENTSPLY DeTrey GmBH

Przedstawicielstwo w Polsce
ul. 17 Stycznia 56
02-146 Warszawa

 tel.: +48 22 500 28 34
          +48 22 500 28 35
email: biuro@dentsply.pl

 

REJON PÓŁNOCNY
TRÓJMIASTO, OLSZTYN, BYDGOSZCZ, TORUŃ

Anna Łokuciewska
+48 663 888 512
a.lokuciewska@dentsply.pl

 

REJON PÓŁNOCNO-ZACHODNI
SZCZECIN, KOSZALIN, GORZÓW, PIŁA

Anna Niżałowska
+48 663 888 539
a.nizalowska@dentsply.pl

 

REJON CENTRALNY
ŁÓD¬, WŁOCŁAWEK, RADOM, CZĘSTOCHOWA, KIELCE

Katarzyna Michalska
+48 663 888 513
k.michalska@dentsply.pl

 

REJON ZACHODNI
POZNAŃ, WROCŁAW

Jacek Kucharski
+48 663 888 514
j.kucharski@dentsply.pl

REJON CENTRALNO-WSCHODNI
WARSZAWA, BIAŁYSTOK

Dorota Piotrowska
+48 663 888 516
d.piotrowska@dentsply.pl

 

REJON WSCHODNI
LUBLIN, RZESZÓW

Krzysztof Filipek
+48 663 888 518
k.filipek@dentsply.pl

 

REJON POŁUDNIOWY
KATOWICE, KRAKÓW, OPOLE

Szymon Nowak
+48 663 888 519
s.nowak@dentsply.pl

 

www.dentsply.pl | e-mail: dentsply@dentsply.pl
© 2010 Dentsply. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Ta strona używa plików cookies. Korzystaj±c ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przegl±darki. Zamknij